Revision Manager (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Settings
hr: Postavke

en: Default
hr: Zadano

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Overridden
hr: Premošteno

en: Configuration
hr: Postavke

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
