Revision Manager (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Enabled
is: Virkt

en: Settings
is: Stillingar

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Configure
is: Stilla

en: Overridden
is: Yfirritað
