Revision Manager (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Overridden
km: បាន​បដិសេធ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
