Revision Manager (1.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Overridden
ne: बदर भयो

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Bundle
ne: पोका
