Revision Manager (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Default
nn: Standard

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
