Revision Manager (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Content
ru: Содержимое

en: Enabled
ru: Включено

en: Settings
ru: Настройки

en: Default
ru: По умолчанию

en: Configure
ru: Настроить

en: Overridden
ru: Переопределён

en: Introduction
ru: Введение

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Bundle
ru: Набор

en: @count month | @count months
ru[0]: @count месяц
ru[1]: @count месяца
ru[2]: @count месяцев
