Revision Manager (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Default
sl: Privzeto

en: Configure
sl: Nastavi

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Machine name
sl: Strojno ime
