Revision Manager (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Enabled
tr: Etkin

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Default
tr: Varsayılan

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Overridden
tr: Değiştirilmiş

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: @count month | @count months
tr[0]: @count ay
tr[1]: @count ay
