Revision Manager (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Introduction
ug: كىرىش سۆز

en: Configuration
ug: لايىھە
