Revision Manager (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Content
vi: Nội dung

en: Enabled
vi: Bật

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Default
vi: Mặc định

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Overridden
vi: Đã ghi đè

en: Introduction
vi: Giới thiệu

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
