Revision Manager (1.0.0-beta2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Settings
af: Verstellings

en: Default
af: Verstek

en: Configure
af: Verstel

en: Overridden
af: Oorheers

en: Configuration
af: Konfigurasie
