Revision Manager (1.0.0-beta2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Content
cy: Cynnwys

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Default
cy: Diofyn

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Overridden
cy: Wedi ei wrthwneud

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad
