Revision Manager (1.0.0-beta2) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Content
es: Contenido

en: Enabled
es: Activado

en: Settings
es: Configuración

en: Default
es: Por defecto

en: Configure
es: Configurar

en: Overridden
es: Sobrescrito

en: Introduction
es: Introducción

en: Configuration
es: Configuración

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Bundle
es: Paquete

en: @count month | @count months
es[0]: @count mes
es[1]: @count meses
