Revision Manager (1.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Enabled
gl: Activado

en: Settings
gl: Axustes

en: Default
gl: Predeterminado

en: Configure
gl: Configurar

en: Overridden
gl: Sobreescrito

en: Introduction
gl: Introdución

en: Configuration
gl: Configuración

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Bundle
gl: Paquete
