Revision Manager (1.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Enabled
he: מופעל

en: Settings
he: הגדרות

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Configure
he: הגדרות

en: Overridden
he: נדרס

en: Configuration
he: הגדרות

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Bundle
he: חבילה

en: @count month | @count months
he[0]: @count חודש
he[1]: @count חודשים
