Revision Manager (1.0.0-beta2) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Content
it: Contenuto

en: Enabled
it: Attivato

en: Settings
it: Impostazioni

en: Default
it: Predefinito

en: Configure
it: Configura

en: Overridden
it: Variato manualmente

en: Introduction
it: Introduzione

en: Configuration
it: Configurazione

en: Machine name
it: Nome ad uso interno
