Revision Manager (1.0.0-beta2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Default
kk: Стандартты

en: Configure
kk: Баптау
