Revision Manager (1.0.0-beta2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: Configure
ps: سازول

en: Configuration
ps: سازول

en: Bundle
ps: بنډل
