Revision Manager (1.0.0-beta2) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Enabled
sk: Povolené

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Default
sk: Predvolené

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Overridden
sk: Prepísaný

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Bundle
sk: Zväzok
