Revision Manager (1.0.0-beta3) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Overridden
eu: Baliogabetu

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Machine name
eu: Makinaren izena
