Revision Manager (1.0.0-beta3) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Bundle
gu: બંડલ
