Revision Manager (1.0.0-beta3) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
