Revision Manager (1.0.0-beta3) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Overridden
ku: پشتگوێ خراوە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان
