Revision Manager (1.0.0-beta3) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Bundle
lv: Komplekts

en: @count month | @count months
lv[0]: @count mēnesis
lv[1]: @count mēneši
lv[2]: @count mēneši
