Revision Manager (1.0.0-beta3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Configure
ta: தகவமைக்குக
