Revision Manager (1.0.0-beta3) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Settings
te: అమరికలు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Introduction
te: పరిచయం
