Revision Manager (1.0.0-beta4) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Enabled
et: Lubatud

en: Settings
et: Seaded

en: Default
et: Vaikimisi

en: Configure
et: Seadistus

en: Overridden
et: Üle kirjutatud

en: Configuration
et: Seadistus

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Bundle
et: kogum

en: Plugin ID
et: Plugina ID
