Revision Manager (1.0.0-beta4) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Bundle
hy: Փաթեթ
