Revision Manager (1.0.0-beta4) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Content
id: Konten

en: Enabled
id: Aktif

en: Settings
id: Pengaturan

en: Default
id: Bawaan

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Overridden
id: Ditimpa

en: Introduction
id: Pengenalan

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Bundle
id: Bundel

en: @count month | @count months
id[0]: @count bulan
id[1]: @count bulan

en: Plugin ID
id: ID Plugin
