Revision Manager (1.0.0-beta4) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Default
lt: Numatytasis

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Introduction
lt: Įžanga

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID
