Revision Manager (1.0.0-beta4) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Enabled
pl: Włączone

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Default
pl: Domyślny

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Overridden
pl: Nadpisany

en: Introduction
pl: Wprowadzenie

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Bundle
pl: Zestaw

en: @count month | @count months
pl[0]: @count miesiąc
pl[1]: @count miesiące
pl[2]: @count miesięcy

en: Plugin ID
pl: ID wtyczki
