Revision Manager (1.0.0-beta4) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Content
pt: Conteúdo

en: Enabled
pt: Ativado

en: Settings
pt: Definições

en: Default
pt: Por defeito

en: Configure
pt: Configurar

en: Overridden
pt: Substituído

en: Introduction
pt: Introdução

en: Configuration
pt: Configuração

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Bundle
pt: Pacote

en: @count month | @count months
pt[0]: @count mês
pt[1]: @count meses

en: Plugin ID
pt: ID do plugin

en: No supported entity types available.
pt: Nenhum tipo de entidade compatível disponível.
