Revision Manager (1.0.0-beta4) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Enabled
sr: Укључено

en: Settings
sr: Подешавања

en: Default
sr: Подразумевано

en: Bundle
sr: Пакет
