Revision Manager (1.0.0-beta4) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Settings
sv: Inställningar

en: Default
sv: Förvald

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Overridden
sv: Åsidosatt

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Plugin ID
sv: ID-nummer för plugin
