Revision Manager (1.0.0-beta4) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Bundle
th: กลุ่ม
