Revision Manager (1.0.0-beta4) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Settings
uk: Налаштування

en: Default
uk: Базово

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Overridden
uk: Перевизначено

en: Introduction
uk: Вступ

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Bundle
uk: Пакет

en: @count month | @count months
uk[0]: @count місяць
uk[1]: @count місяці
uk[2]: @count місяців

en: Plugin ID
uk: ID плаґіну
