Revision Manager (1.0.0-beta5) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Default
az: Susmaya görə

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Overridden
az: Əvəz edildi

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Bundle
az: Paket
