Revision Manager (1.0.0-beta5) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Enabled
be: Уключана

en: Settings
be: Налады

en: Default
be: Прадвызначана

en: Configure
be: Правіць

en: Overridden
be: Адменена

en: Configuration
be: Налады

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Bundle
be: Набор
