Revision Manager (1.0.0-beta5) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
