Revision Manager (1.0.0-beta5) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Settings
bs: Postavke

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Overridden
bs: Prepisan
