Revision Manager (1.0.0-beta5) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Overridden
el: Έχει παρακαμφθεί

en: Introduction
el: Εισαγωγή

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Bundle
el: Ομάδα
