Revision Manager (1.0.0-beta5) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Content
fil: Nilalaman

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Default
fil: Pamantayan

en: Configure
fil: Ayusin

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos
