Revision Manager (1.0.0-beta5) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Content
fr: Contenu

en: Enabled
fr: Activé

en: Settings
fr: Paramètres

en: Default
fr: Par défaut

en: Configure
fr: Configurer

en: Overridden
fr: Supplanté

en: Machine name
fr: Nom système

en: Bundle
fr: Type

en: @count month | @count months
fr[0]: @count mois
fr[1]: @count mois

en: Plugin ID
fr: Identifiant (ID) du plugin
