Revision Manager (1.0.0-beta5) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Settings
hu: Beállítások

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Configure
hu: Beállít

en: Overridden
hu: Felülírva

en: Introduction
hu: Bevezetés

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: @count month | @count months
hu[0]: @count hónap
hu[1]: @count hónap

en: Plugin ID
hu: A bővítmény azonosítója
