Revision Manager (1.0.0-beta5) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Enabled
jv: Urip

en: Settings
jv: Sétingan

en: Default
jv: Gawan

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Overridden
jv: Ditumpuk

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
