Revision Manager (1.0.0-beta5) - en to ms translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Content
ms: Kandungan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Default
ms: Lalai

en: Configure
ms: Konfigurasikan

en: Overridden
ms: Telah diatasi

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: Machine name
ms: Nama mesin
