Revision Manager (1.0.0-beta5) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Enabled
oc: Activat

en: Settings
oc: Paramètres

en: Default
oc: Per defaut

en: Configure
oc: Configurar

en: Overridden
oc: Espotit

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Bundle
oc: Paquet
