Revision Manager (1.0.0-beta5) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Operations
fa: عمل ها

en: Content
fa: محتوا

en: Enabled
fa: فعال

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Overridden
fa: رونویسی

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Machine name
fa: نام دستگاه

en: Bundle
fa: بسته
