Revision Manager (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Content
ja: コンテンツ

en: Enabled
ja: 有効

en: Settings
ja: 設定

en: Default
ja: デフォルト

en: Configure
ja: 設定

en: Overridden
ja: オーバーライド

en: Introduction
ja: 序文

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Bundle
ja: バンドル
