Revision Purgatory (1.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Created
af: Geskep

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Language code
af: Taalkode

en: - All -
af: - Alle -
